Prośba o odblokowanie konta

Dobrze się z nim zapoznaj...

Nazwa na serwerze musi być poprawna. Inaczej nie będziemy w stanie zweryfikować Twojej prośby, przez co zostanie ona automatycznie odrzucona.
Nazwa na Discordzie powinna być poprawna, ponieważ Administracja CubeStorm może chcieć skontaktować się z Tobą w celu zdobycia dodatkowych informacji.
Powód swojej blokady znajdziesz podczas próby logowania się na nasz serwer. Jeżeli nie widzisz tam powodu, wpisz Brak powodu
Data nadania blokady powinna znajdować się w tym samym miejscu co powód blokady. Jeżeli nie widzisz daty nadania blokady wybierz dzisiejszą.
Wybierz typ blokady, która została nadana na Twoje konto. Jeżeli wybierzesz typ Tymczasowy musisz dodatkowo podać datę zakończenia blokady w polu, które wyświetli się obok.
Data końca blokady powinna znajdować się w tym samym miejscu, co powód blokady. Jeżeli jej nie ma, zmień typ na Permanentny
Aby Twoja prośba miała większe szanse na pozytywne rozpatrzenie, wypełnij to pole tak dobrze, jak tylko potrafisz. Treść musi zawierać nie mniej niż 200 znaków!
Unban request was send

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte i oczekuje na rozpatrzenie.

Pamiętaj, aby nie pisać w tej sprawie do Administracji. Jeżeli Twoje konto zostanie odblokowane, prześlemy Ci taką informację. Jeżeli podczas wypełniania formularza została wybrana opcja powiadomienia o decyzji, zostanie Ci ona wysłana nawet jak prośba zostanie odrzucona. Pamiętaj prosze, że do poprawnego działania tej opcji, musisz mieć odblokowane wiadomości od nieznajomych, ponieważ w przeciwnym wypadku nasz BOT nie będzie w stanie wysłać Ci takowej informacji.